Cephe Tabelası Modelleri

cephe tabelası , cephe ışıklı tabelaları , cephe kaplama , alüminyum cephe giydirme , alüminyum cephe tabela sistemleri , led ışıklı pleksi cephe tabelası , paslanmaz led ışıklı cephe tabelaları.

Cephe Giydirme Hizmetleri, firmanız için en iyi reklam yollarından biridir. Cephe giydirme demek kısaca binanızın dış yüzeyinin bir adet naylon veya kâğıt tabaka ile kaplanmadır. Eğer yüksek bir binanız varsa, bu tarz binalar için cephe giydirme hizmetlerinden faydalanarak işletmenizin tanıtımına büyük katkılar sağlayabilirsiniz. Yanı sıra akılda kalıcılık durumu da oldukça yüksektir. Tabela Reklam Hizmetleri

Cephe Giydirme Hizmetleri

Binaların dış yüzeylerine yapılan cephe giydirmeleri sayesinde insanların dikkatini çok daha rahat çekebilirsiniz. Temelde 5 adet cephe giydirme yöntemi bulunmaktadır. Bunlar delikli folyo, Mesh germe, folyo kaplama, vinil germe ve kompozit kaplamadır. Cephe giydirme hizmetlerinin ilki olan delikli folyolar, daha çok cam yüzeye sahip binalarda kullanılmaktadır. Delikli folyo cephe kaplama hizmeti uygulanmış binalara dışarıdan baktığınızda firmanın reklamını görürsünüz. Malzemenin delikli olması sebebiyle içeriden baktığınızda dışarısı çok rahat bir şekilde görülmektedir. İNS Reklam ile kaliteli hizmetin sahibi olabilirsiniz.

Tabela Reklam

Cephe giydirme hizmetlerinin bir başkası ise Mesh germe olarak bilinmektedir. Mesh olarak adlandırılan malzeme aslında delikli brandadır ve bu nedenle çok rüzgâr alan yerlerde sıkça kullanılır. Bu sistem, dış yüzeyi cam olmayan yerlerde sıkça kullanılır. Mesh germe hizmeti yani delikli branda inşaat iskeleleri, eski binalar ve inşaatların ön veya arka cephelerini saklamak için de kullanılabilir. Folyo kaplamalar ise daha çok cam veya kompozit panele sahip olan yüzeylerde kullanılır. Uygulaması ve montajı gayet basit ayrıca kullanışlı bir yapıya sahiptir.

Tabelacı

Eğer folyo kaplamalar cam yüzeylere uygulanırsa, içeriden bakıldığında dışarısı görülmeyecek olup sadece kaplamanın arka yüzü görülecektir. Vinil germe hizmeti ise yine folyo kaplamalar gibi cam yüzeylere uygulanabilir. Vinil germenin folyo kaplamalardan farkı ise vinil germenin girintili ve çıkıntılı alanlarda daha çok kullanılmasıdır. Kompozit kaplamalar ise daha çok alimünyum ve diğer kompozit malzemelerin birleşiminden oluşur. Kompozit kaplamalar sayesinde firmanızın karakteristik özelliklerini yansıtacak görseller oluşturulabilir. Cephe giydirme hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.