Işıksız Tabela Hizmetleri

Işıksız Tabela

Işıksız Tabela

Işıksız Tabela çeşitleri, tabela denilince ilk akla gelen reklam modellerdir. Işıksız tabela sistemleri, maliyetinin az olmasından dolayı daha çok düşük bütçeli işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Işıksız tabela sistemleri de en az ışıklı tabelalar kadar etkili olabilmektedir. Işıksız tabelalar, gündüzleri ışıklı tabelalara göre daha çok ilgi çekmektedir.  Işıksız tabela çeşitleri, daha çok sade ve gösterişten uzak bir tasarım isteyen işletmelerin tercihi olmuştur. Yanı sıra tabela sektöründe en çok üretimi ve tercihi olan bir reklam modelidir..

Klasik tabela olarak da tanımlayabileceğimiz ışıksız tabela tercihleriniz iş yerlerinizde iç ve dış mekâna uyumlu olarak kullanılan modellerde üretmekteyiz. İş sektörün genel de tercih edilen bu tabelalar gün ışığında ideal bir kullanım sağlamakla birlikte, sadece gündüz faaliyetine hitap etmesini isteyen müşterilerimizin gece görünümüne önem vermiyorlarsa ise ışıksız olanları tavsiye etmekteyiz.

Işıksız İş Sektörü Tabelaları:
İş yerlerinize tabela seçimlerinizi yaparken öncelikli olarak faaliyet alanı ve gün içinde hizmet zamanlarını belirleyerek karar vermeniz daha doğru olacaktır. Öyle ki bizlere hazırlatarak kullanacağız tabelalar iş yerlerinizi uzun yıllar temsil edecek ve bir nevi reklam aracısı olacaktır. Gece sektörü ve gündüz sektörü faaliyet verenler diye gruplandırma yaptığımızda, faaliyet zamanları gündüze hitap eden sektör müşterilerimiz, genellikle ışıksız tabela tercih etmektedir.

İstanbul Firmaların Tabela Tercihleri:
Yine tercihler iç mekânlar, ofis, büro içi gibi mekânlarda kullanımı gece-gündüz bütünüyle kullanım avantajı sağlayacağı için tercihler bu yönde olmaktadır. Özetle; gece görüşü önemli değil ise, tabela tercihlerinizde ışıksız modeller talebinizi karşılayacaktır. Müşterilerimizin reklam tabelası olarak sektörlerine uygun logolarla hazırladığımız ışıksız tabela çeşitleri zengin tasarımlarla, görselliğe önem vererek sizlerin beğeni ve tercihlerinize sunmaya etmekteyiz. Vinil ve branda baskılarla, kabartmalı ya da düz olarak, renk, tasarım, baskı, boyut, logolar, özel tasarımlar gibi tüm taleplerinizi değerlendirerek, firmanızı en iyi şekilde temsil edecek tabelalarla, sektörde daima siz değerli müşterilerimizle birlikte olmaktan gurur duymaktayız

Işıksız Tabela Sistemleri

Özellikle tanınan bir markaya sahipseniz ışıksız bir tabela kullansanız bile markanız yüz metre öteden fark edilecektir. İşletmeniz civarda çok tanınmasa bile ışıksız tabela sistemleri kullanmak sizin için daha uygun olabilir. Diyelim ki bir esnaf lokantası sahibisiniz ve çevrenizde bir sürü müşteri potansiyeliniz var. Diğer tabela çeşitlerinden birini kullanırsanız, kullandığınız tabela çeşidi müşterileriniz için gayri ciddi gelebilir ve olası müşterilerinizi kaybedebilirsiniz. Bu durumun önüne geçmek için ışıksız tabela çeşitlerinden birini sipariş etmelisiniz.