Led Tabela çeşitleri, ışıklı tabela sistemlerinin çokça kullanılan bir versiyonudur. Led tabela sistemleri sıradan aydınlatma yöntemlerinin yerine Led ışık kullanır. Led sistemlerinde kullanılan Led ışık sayesinde mümkün olduğunca canlı bir görünüm elde edilmeye çalışılır. Tabela sistemleri özellikle canlı bir görünüm arayan işletmeler için uygundur. Bulunduğunuz ortamda ilgi çekici ve göze hitap konusunda oldukça başarılı bir görüntü sağlamaktadır. Led tabela sizlere bunlar gibi birden fazla avantaj sağlayabilir.

Led Tabela Sistemleri

Özellikle barlar ve gece kulüplerinde led tabela sistemleri sıkça kullanılır. Üstelik Led tabela çeşitlerinin montajı da çok kolaydır. Bu tabela çeşidinde bulunan asma kancalar sayesinde Led sisteminin montajı kolay bir şekilde yapılır. Tabelalarla birlikte size bir adet de kumanda verilmektedir. Size verilen kumanda sayesinde tabelanızın üzerinde bulunan led ışığı çok kolay açıp kapatabilirsiniz. Üzerinde yazılan içeriğin veya kullanılan görseli ise dilediğiniz gibi eğitimde sağlanacak bilgiler doğrultusunda güncelleme yapabilirsiniz.

Tabela Reklam

Led tabela çeşitlerinin birçoğunda renklerin parlaklığını değiştirebilirsiniz. Gece ve gündüz için uygun parlaklığı bularak insanların ilgisini çekebilirsiniz. Led çeşitlerinde 16 farklı renk seçeneği vardır. Bu renklerin istediğiniz bir tanesini seçip o rengi sabit bir şekilde bırakabilirsiniz. Üstelik bizden alacağınız tabelalar düşük enerji tüketimi özelliğine de sahiptir. Bizden aldığınız led tabelalar 12v gerilim ile çalışmaktadır. Adaptörün uzun yıllar içinde yorulmaması ve deforme olmaması için gerekenden daha fazla güç üretmelidir.

Tabela

Bundan dolayı tabelanıza her zaman 1-2 amper daha fazla güç gönderilir. Eğer işletmeniz çok yağış alan bir yerde ise korkmanıza gerek yok çünkü buna da bir çözümümüz var. Bizden aldığınız led sistemi yağmur alabilecek yerleri için özel bir izolasyon işlemi yapılıyor. Bu sayede led tabelanızı yağmur altında bile gönül rahatlığıyla kullanabiliyorsunuz. İşletmeniz için led modellerinden birini istiyorsanız, tek yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmektir. Uzman ekibimiz size en uygun tabelayı bulup gerekli işlemlerin tamamlanmasını sağlayacaktır. Led hizmetlerinde Türkiye’nin öncü firması olmaktan haklı gururunu yaşıyoruz.