Pleksiglas ve Krom Kutu Harf İmalatı, son zamanlarda kutu harf üretiminde çokça kullanılan malzemelerin başında geliyor. Özellikle tabela çeşitlerinde ve krom kutu harf çeşitlerinin yerine de pleksiglas maddesi çokça kullanılıyor. Pleksiglas, akrilik bir maddenin sıvılaştırılıp iki cam kalıbın arasına yüksek basınç aracılığıyla itilmesi ve soğutulup camlardan ayrılması sayesinde elde edilen bir maddedir. Dışarıda gördüğünüz renkli kutu harfler çoğunlukla krom kutu harf olmayıp bu maddeden elde edilmiştir. Kaliteli ürünler kullanılmadığı durumlarda verimli bir kullanım söz konusu değildir.

pleksi ışıklı tabela , pleksi kabartma harf tabela , şeffaf pleksi kabartma harf tabela , ışıklı pleksi kutu harf tabela imalatı , tabela modelleri , istanbul tabelacı , tabela fiyatları , tabela montajı , uygun fiyatlarla tabela.pleksi tabela , pleksi tabela çeşitleri , pleksi tabela modelleri , pleksi kutu harf tabela , ışıklı pleksi tabela

Pleksiglas ve Krom Kutu Harf İmalatı

Bu madde maliyetinin düşük ve trasparan olması nedeniyle kutu harf üretiminde kromun yerine sıkça kullanılmıştır. Krom kutu harf çeşitleri daha mat ve soluk bir görüntü sergilerken bu maddeden yapılan kutu harfler daha parlak bir görünüm sunmaktadır. Dolayısıyla eğer mat ve soluk bir görüntü arzu ediyorsanız tercihiniz krom kutu harflerden yana olmalıdır. Eğer parlak ve transparan bir görüntü istiyorsanız, Pleksi glas kutu harfleri kullanmalısınız. Pleksiglas ile sektörünüzde otoriter ve rakiplerinizden bir adım önde olun.

Tabela Reklam

Pleksiglas ya da krom kutu harf kullanacaksanız öncelikle işletmenizin ihtiyaçlarını düşünmelisiniz. Eğer göze batmayan bir tabela istiyorsanız, krom sizin için daha iyi olacaktır. Pleksiglas ise, ben buradayım demeye ihtiyacı olan işletmeler için tavsiye edilir. Pleksiglas kutu harfler parlak bir yapıda oldukları için gece kulüpleri ve barlar gibi eğlence mekanlarında daha çok kullanılır. Eğer bu tarz bir eğlence mekanına sahipseniz, pleksiglas kutu harfler sizin için uygun tercih şeklidir. Ayrıca akılda kalıcılık ve tekrarlanan bir sinerjinin sahibi olacaksınızdır.

Tabela

Gerek pleksi gerekse krom kutu harfler işletmemiz tarafından ustalıkla imal edilir ve tarafınıza teslim edilir. Firmamızın kutu harf imalatı konusunda yılların verdiği tecrübe sayesinde üretim ve teslimat aşamalarında hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Hem kutu harf hem tabela çeşitlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Tercihiniz ister pleksiglas ister krom kutu harfler olsun işletmemiz den en iyi hizmeti alacağınızdan şüpheniz olmasın. İNS Reklam ile kaliteli hizmetin kendisine sahip olabilirsiniz.