Totem Tabela İmalatı

Totem tabela üretimi , totem tabela nedir , totem tabela imalatı , totem tabela fiyatı , istanbul totem tabela , tabelacı .totem tabela , totem tabela modelleri , totem tabela imalatı , totem tabela fiyatları

Totem tabela ve yol panoları, tıpkı dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıkça kullanılan reklam araçlarından biridir. Diğer tabela örneklerinden daha etkili bir iletişim yolu olduğu yapılan deneyler ile kanıtlanmıştır. Totem tabela çeşitlerinin en önemli özelliği ise en kalabalık alanlarda bile görülebilmesidir. Üstelik totem tabelaların yeri kolaylıkla değiştirilebilir.

Totem Tabela ve Yol Panoları

Özellikle yol panoları, bu özellikten dolayı reklam amacıyla çok sık kullanılmaktadır. Müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek gerek yol panoları gerekse diğer tabela çeşitleri ile ilgili ihtiyaçlarını bize bildirirler. Biz de en uygun tasarımları onlar için yaparak müşterilerimize teslim ederiz. Totem tabela modelleri çeşitli malzemelerden çeşitli renk ve modellerde imal edilebilmektedir.

Tabela Reklam

Özellikle yol üzerinde gördüğümüz bu tabelalar, yoldan geçenlerin ilgisini çekerek iyi bir reklam aracı olma özelliği gösterir. Bu modellerin diğer tabela çeşitlerinden farkı ise bu modellerin daha çok yol kenarındaki işletmelerin tercihi olmasıdır. Totem tabela modelleri, genel olarak bir bütün olarak görünseler de aslında öyle değillerdir. Totem tabelaların parçaları aslında birbirinden bağımsız. İşte bu yüzden totem tabelaların montajı da çok önemli bir konudur.

Tabela

İyi yapılan bir totem tabela montajı sayesinde totem tabelanızı uzun yıllar boyunca sıkıntısız bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu tarz tabelalar insanlarda merak uyandırdığı için birçok firma tarafından sıkça kullanılır. Bu tabelalar daha çok benzin istasyonu, AVM ve yol kenarındaki dinlenme tesislerinde kullanılmaktadır. Totem tabelaların hem ışıklı hem de ışıksız versiyonları bulunmaktadır. İşletmenizin ihtiyacına göre ışıklı veya ışıksız totem tabelalardan sipariş verebilirsiniz. Totem tabelalar ve daha fazlası hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz yılların verdiği tecrübe sayesinde size en kısa sürede yardımcı olacaktır.